Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego
Środa, 13 grudzień 2017 r.
27.10.2017
Kleszczówka 26-27.10.2017 r.

W dniach 26-27.10.2017 roku w miejscowości Kleszczówka odbyła się kolejna edycja Otwartych Mistrzostwa Jednostek Wojskowych województwa lubelskiego w biegach na orientację. W tak prestiżowym, sportowym przedsięwzięciu nie zabrakło przedstawicieli Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego i Szkoły Podoficerskiej Sił Powietrznych, którzy godnie reprezentowali swoje jednostki. Trzon ekip stanowili wypróbowani zawodnicy posługujący się po mistrzowsku mapą oraz kompasem.
13.    pani Dorota ŻYCKA
Wszyscy uczestnicy biegów na orientację zawody potraktowali jako wspaniałą przygodę, przezwyciężenie własnych słabości oraz umiejętności koncentracji i spostrzegawczości. W wyniku sportowej rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych czołowe pozycje zajęli:
Kategoria M-45
2 miejsce zajął kpt. Wojciech ŻYCKI
Kategoria Kobiet
2 miejsce zajęła pani Dorota ŻYCKA, tuż za nią na miejscu trzecim uplasowała się kpr. Daria ZIARKIEWICZ.